O mně

Jste výjimečná žena a zasloužíte si výjimečné fotografie, které podtrhnou osobitost vaší značky.

Jmenuji se Ivana Nohová a fotografování se věnuje více než 10 let. Jsem fotografka, umělecká režisérka a produkční v jedné osobě. Elegantně a s lehkostí vás provedu celým procesem focení od prvního kontaktu až po finální dodávku.

Práce na každé zakázce pro mě začíná precizní přípravou. Abych dokázala nafotit fotografie, ze kterých promlouvá poselství vaší značky, potřebuji se s vámi důkladně seznámit. Chápu, že zpočátku může být nepříjemné otevřít se cizímu člověku, ale nemějte obavy.
Ivana Nohová, profesionalni fotograf, fotografie na web, focení na web, pro podnikatelky ve službách, můj portrét

Než jsem našla Ivanu, oslovila jsem několik fotografů a nikdy to nesplnilo moje očekávání. Nedokázali jsme se domluvit na finální podobě focení a já už z toho byla lehce zoufalá, protože jsem potřebovala udělat prezentační fotky, které vystihnou mou duši.

A to přesně Ivana umí. Byla jsem nadšená             z toho, že jsme se nejprve sešly, ona mě vyzpovídala a bylo cítit, že ji opravdu zajímá, jaká jsem a jak si to představuju. Finální výsledek si prohlédněte sami, ale já jsem naprosto spokojená. 🙂

Alessandra Lanzafame

Kdo je Ivana?

Jsem milovnice kvalitního espressa a čokolády. Cvičím jógu, pilates, medituju. Před sportem bych dala přednost tanci nebo posezení s přáteli u sklenky vína. V poslední době mne uchvátil ecstatic dance. Prostě se uvolním a dělám co mi řekne tělo, chvilku se jen tak kolíbám a pak zase trsám jako blázen. Kdybych měla vybírat mezi turistikou, během nebo jízdou na kole, vždy si nasadím trekové boty.

Miluju růžovou a fialovou barvu. Jako náctiletá jsem zbožňovala Michaela Jacksona (kdo ne), doteď obdivuju poselství jeho písní a hloubku textů. Mám ráda upřímnost, vadí mi lež a přetvářka. Zaměstnání není pro mě, mám příliš ráda svoji nezávislost.

Snažím se žít v souladu s přírodou, sbírám a užívám bylinky, používám co nejméně chemie. Vařím zdravě pro celou rodinu, což naše dvě děti zatím moc neoceňují :-).

Rozhoduju se rychle, na základě intuice. Mám smysl pro humor, sice nejsem bavič, ale rozesmát mě vám nedá žádnou práci. Baví mne tvořit a ráda sleduju proměny žen, které fotím.

Věřím na anděly a také na to, že si každý do svého života dokáže přitáhnout to, po čem jeho duše touží. Stačí jí jen naslouchat. Miluju své děti, manžela a novou artovou sigmu 🙂

Ivana Nohová