Reference

Tak nějak jsem si představovala VIP službu brandové fotografky.

Pečlivé prostudování mé značky, ale i mě jako osoby. Začalo to dotazníkem, kde byly otázky, nad kterými mě ani ještě nenapadlo přemýšlet, a tady už jsem viděla, že jsem zvolila dobře. Následovala dvouhodinová schůzka, kdy jsme se navzájem s Ivčou poznaly a naladily se na sebe. Velmi mě překvapilo, když přišla připravená na 120 %! Měla už nápady, jak by to celé mělo vypadat, navrhla několik míst a celé to koncipovala v souladu s mými archetypy, abych se nestylizovala do něčeho, co mi není blízké. A pak nastal den D a samotné focení, kde byla přítomna i vizážistka. Měly jsme dostatek času na focení v různých úhlech, oblečení, s různými rekvizitami, venku i uvnitř. Ivana dokázala parádně přenést do foťáku i některé mé velmi neurčité představy. Výsledkem je spousta fotek a nejtěžší úkol – vybrat ty nej, protože je minimum těch, které si zaslouží kliknout na ikonku koše.

Celou dobu jsem se cítila jak filmová hvězda. Focení probíhalo v naprosto skvělé pečující atmosféře, díky které jsem se naplno uvolnila, přestože tuhnu, když vidím objektiv. 🙂 Ivana neustále dbala i na různé detaily a zajistila i spoustu dekorací, aby nám to všechno krásně sedělo a ladilo. Mám totiž zkušenost s focením od kamaráda. Bylo to fajn, stálo mě to jen pivo, ale absolutně jsem nebyla schopná se před tím foťákem uvolnit. Fotky sice byly docela hezké, ale na profi prezentaci to prostě nestačí. Chyběla tam ta atmosféra, kterou dokázala Ivana vyždímat z každé situace.

Bára Skálová

Manažerka Eurony

Tohle není reference ale spíš ÓDA na úžasnou fotografku

Když Ivča někdy na jaře vykopla svojí nabídku na brandové focení, skočila jsem po ní (té nábídce né Ivče ).
Ivča za mnou přijela na poznávací schůzku, kde jsme se na sebe naladily, probraly naše představy, hodnoty mojí značky, brandové barvy. Myslím, že i nějaký profi dotazník jsem vyplnila.
No a v srpnu nastal den D. Daly jsme si sraz u mě v showroomu brzo ráno, vizážistka mě namalovala a vyrazily jsme do blízkého okolí fotit. Zadání bylo nafotit syrovější fotky v městské krajině, jako kontrast k luxusu, který je jedním ze znaků mé tvorby. Pak jsme se vrátily do showroomu, vyfotily pár snímků tam, s počítačem, kávičkou a nakonec pár fotek přímo z dílny od zlatnického stolu.
Výsledkem tohoto dopoledne bylo cca 500 fotek, ze kterých bylo fakt náročné vybrat pouze 20 finálních. Nakonec jsem vybrala 30 fotek a ještě jich určitě pár dalších přikoupím.

Výsledek mě opravdu nadchnul, i retušérské práce Ivča fakt ovládá a já mám desítky skvělých fotek pro nový web značky VERA NOVAKOVA Jewellery, sociální sítě i můj nový projekt Mentoringu pro designéry, umělecké řemeslníky a vizuální umělce Vybuduj své tvůrčí impérium.

Věra Nováková

VERA NOVAKOVA Jewellery

Než jsem našla Ivanu, oslovila jsem několik fotografů

a nikdy to nesplnilo moje očekávání, nedokázali jsme se domluvit na finální podobě focení a ja uz z toho byla lehce zoufalá, protože jsem potřebovala udělat prezentační fotky, které vystihnou mou duši.

A to přesně Ivana umí. Byla jsem nadšená z toho, že jsme se nejprve sešly, ona mě vyzpovídala a bylo cítit, že ji opravdu zajímá, jaká jsem a jak si to představuju. Finální výsledek si prohlédněte sami, ale já jsem naprosto spokojená.

Alessandra Lanzafame

Inspirátor, transformátor, nakopávač, médium

Práca s Ivou bola zábava.

Fotenie pri latino hudbe šlo skvelo. Fotky odrážajú moju dušu, ukazujú kým som. Na webe sa vyjímajú krásne.

Díky Ivě mám fotky, ktoré sú so mnou v súlade.

Silvia Soláriková

Už díky úvodnímu setkání jsem se začala poprvé v životě na focení těšit.

Absolvovala jsem předtím jen profesionální focení v ateliéru. Focení probíhalo na skvěle vybranýchh místech v centru Prahy, výborně zvolená byla i kavárna SmetanaQ. Moc mile mě překvapila uvolněná a přátelská atmosféra po celou dobu focení. O dokonalé líčení se postarala vizážistka Simona.

Mám perfektní fotky, přesně jak jsem si představovala.

Kateřina Palátová