O mně

Jste výjimečná žena a zasloužíte si výjimečné fotografie, které podtrhnou osobitost vaší značky.

Jmenuji se Ivana Nohová a fotografování se věnuje více než 10 let. Jsem fotografka, umělecká režisérka a produkční v jedné osobě. Elegantně a s lehkostí vás provedu celým procesem focení od prvního kontaktu až po finální dodávku.

Práce na každé zakázce pro mě začíná precizní přípravou. Abych dokázala nafotit fotografie, ze kterých promlouvá poselství vaší značky, potřebuji se s vámi důkladně seznámit. Chápu, že zpočátku může být nepříjemné otevřít se cizímu člověku, ale nemějte obavy.

Než jsem našla Ivanu, oslovila jsem několik fotografů a nikdy to nesplnilo moje očekávání. Nedokázali jsme se domluvit na finální podobě focení a já už z toho byla lehce zoufalá, protože jsem potřebovala udělat prezentační fotky, které vystihnou mou duši.

A to přesně Ivana umí. Byla jsem nadšená z toho, že jsme se nejprve sešly, ona mě vyzpovídala a bylo cítit, že ji opravdu zajímá, jaká jsem a jak si to představuju. Finální výsledek si prohlédněte sami, ale já jsem naprosto spokojená. 🙂

Alessandra Lanzafame

Kdo je Ivana?

Jsem milovnice kvalitního espressa a čokolády. Cvičím jógu, pilates, medituju. Před sportem bych dala přednost tanci nebo posezení s přáteli     u sklenky vína. V poslední době mne uchvátil ecstatic dance. Prostě se uvolním a dělám co mi řekne tělo, chvilku se jen tak kolíbám a pak zase trsám jako blázen. 

Dlouhé roky se zabývám seberozvojem. Stále se učím nové techniky, zkoumám sama sebe i druhé. Praktikuji Access Consciousness, EFT, kvantuji, čtu v akášických záznamech a v poslední době jsem zakotvila u Theta Healing, který jednoduchým a příjemným způsobem pomáhá uvolnit bloky a stagnace, která nám již neslouží.

 Často se na mne obrací ženy, které mají pocit, že nejsou dost. Krásné, úspěšné, viditelné…hledáme společně kde v životě tento pocit získaly       a co jim přináší. Dnešní energie jsou tak rychlé, že velmi často stačí pouze toto pochopit a odstranit a jejich život se neuvěřitelně promění.

 Jsem takový věčný student, zajímá mne práce s osobní značkou, human design i oblast zdravého životního stylu. Všechno to propojuji do své práce fotografky, protože rozpoznání darů a talentů jsou jedním z důležitých aspektů, které využívám tak nějak mimochodem.

Mám to tak nějak od malička, vždy jsem viděla ten obrovský přesah a hodnotu u lidí v mém okolí. Vnímám nejen vnější, ale i vnitřní krásu               a potenciál, který zatím čeká na projevení.

 

Jsem přesvědčená, že si každý do svého života dokáže přitáhnout to, po čem jeho duše touží. Stačí jí jen naslouchat.

Miluju své děti, manžela a svoji artovou sigmu 🙂

Ivana Nohová